2016 BINAKAKO TXAPELKETA
(http://i.imgur.com/HosB7pa.jpg)
Final Laurdenetako Ligaxka (14 Jardunaldi)1. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 01J (Berasaluze II Beroiz-Altuna III Merino II) (https://mega.nz/#!OgUymLib!hrp7x3n_nPX1oxySRu2vPqBGpn-vYenoEUGLqgRAT3o)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 01J (Elezkano II Urrutikoetxea-Bengoetxea VI Untoria) (https://mega.nz/#!j0MS0KzY!Gt3om_y8kM7HcJCeedhnEv3kcvueC9iCvCe3Oq-r1ZE)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 01J (Ezkurdia Barriola-Artola Albisu) (https://mega.nz/#!L0kH2RxA!COTp9yJz2goPAuusYAJx6dVTn3feFPNkZnwaVBX_msc)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 01J (Mtz de Irujo Rezusta-Irribarria Zubieta) (https://mega.nz/#!yx0FnAIT!ENObzopZrmTYJNAwiJw8ZyTs5EUOoE0xDNCxPhZ2z8c)
2. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 02J (Bengoetxea VI Untoria-Mtz de Irujo Rezusta) (https://mega.nz/#!HgcxWQqa!mrJMKPNBjaUxublx4LIFqvphn3aorLsKEMcAbIRm6v8)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 02J (Ezkurdia Barriola-Altuna III Merino II) (https://mega.nz/#!PsFFnRJC!M-_ETmE6Pr8Hp5SGNiDIUJFNCr-X2PaLCRhIfeu2ZZc)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 02J (Olaizola II Urrutikoetxea-Artola Albisu) (https://mega.nz/#!7pVXlAoA!gtU3MaUPsANnAdn9HIilG4EGe3c73kRu8PfqrOKxsbg)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 02J (Elezkano II Beroiz-Irribarria Zubieta)[Laburpena Eitb] (https://mega.nz/#!r11A3KqB!Mi_79peFIFcZwTbBiF5vYnFVjzrFltqO3Q87EoKuggU) eta
[Laburpena 21 Iguales] (https://mega.nz/#!r11A3KqB!Mi_79peFIFcZwTbBiF5vYnFVjzrFltqO3Q87EoKuggU)
3. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 03J (Mtz de Irujo Rezusta-Ezkurdia Barriola) (https://mega.nz/#!S89GkYIC!EHKWXSf0THPscK0lJRxclSp-tTlDQp6M4MSDBdlBths)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 03J (Olaizola II Urrutikoetxea-Altuna III Merino II) (https://mega.nz/#!ah1QSBTa!Gb9_VX0YpL0vDgqrDopNSdGwg8dSScJ6OEA90a0byN0)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 03J (Bengoetxea VI Untoria-Irribarria Zubieta)[Laburpena Eitb] (https://mega.nz/#!q98XnAbJ!RkX3O7B9Xk1VIz4lhRwISp5N6QG-wH30dPPShC18_54) eta
[Laburpena 21 Iguales] (https://mega.nz/#!bx1wnapQ!wu-eESvDhEleYkWlw92u4ytnObjnkLF_xUFYtODR6vs)
4. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 04J (Altuna III Merino II-Artola Albisu) (https://mega.nz/#!zxs32CrQ!Hcddji88-fpJvxPKhcELFhRVyJrXtEFxHdbtEYCuDlI)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 04J (Ezkurdia Barriola-Irribarria Merino I) (https://mega.nz/#!f9cVWYBJ!DLZwZ4lcDh8k9y6uLzT4W9FHLYapI5XlK0skif1nEy4)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 04J (Olaizola II Urrutikoetxea-Mtz de Irujo Rezusta) (https://mega.nz/#!HksGXQjT!j2FQXFdvjtm0G_kEjsxP1uFowmfaFGiyIn53cmGxpA8)
5. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 05J (Bengoetxea VI Untoria-Artola Albisu) (https://mega.nz/#!aoMGmCbR!k9nGut3B4mTwMbuFaFCM32kDDQmWMpPxe7mnRcz-3hI)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 05J (Berasaluze II Beroiz-Ezkurdia Barriola) (https://mega.nz/#!ascCHCCY!hnqg7N1eZZg84tx0ives-7ShVqA60ZSd6U4Bdr3b5B4)
6. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 06J (Altuna III Merino II-Irribarria Merino) (https://mega.nz/#!K4tRzJTC!DjzVgc0fjE3Ztd5sgKcBuK8GtfwKxd90sJUAHdoZcUE)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 06J (Bengoetxea VI Untoria-Ezkurdia Barriola) (https://mega.nz/#!WgMynZrJ!mUYV7A7Smynj2R1baDda9f7hBItAFUm9E5ER55hxe14)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 06J (Mtz de Irujo Rezusta-Artola Aretxabaleta) (https://mega.nz/#!nt0S3DZA!GGomOoYJApdEpdIyjqwXElGHf2sgwRPsJW4e1LF3dZM)
7. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 07J (Xala Merino-Artola Albisu) (https://mega.nz/#!v4EFTTgJ!wF_H8mXWKVw69c4GprGRpR_0st2t76KRuf3XDq63RgA)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 07J (Bengoetxea VI Untoria-Altuna III Merino II) (https://mega.nz/#!O1U0zKKZ!-_yjVHbgNdzijlvJ-VnJPGj0XUBXn7Ll8e6E2V3WctA)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 07J (Olaizola II Urrutikoetxea-Ezkurdia Barriola) (https://mega.nz/#!H0d0maAa!olgYTx9lazOpSAQ_MTtqQniiWvxeFkHEFKaakfvIHsI)
8. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 08J (Olaizola II Urrutikoetxea-Irribarria Merino) (https://mega.nz/#!31dA0aLb!KSA4EK7SfTL1JaU0dIu02Yreb25zeybMQwPWWOa3ANI)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 08J (Ezkurdia Barriola-Victor Beroiz) (https://mega.nz/#!j1tFlARD!hrNeNmgpwmYIrBH80qCxbylzBjWl9Dn9dVvjbL2fNi4)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 08J (Mtz de Irujo Rezusta-Altuna III Merino II) (https://mega.nz/#!D8cCQbLS!hFuDvqEoh-raH8cIV_HB44yZhtGVZcGlhrkzFLctu6s)
9. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 09J (Bengoetxea VI Untoria-Victor Beroiz) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUOV1owSWpEcDNVUEE)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 09J (Ezkurdia Barriola-Irribarria Merino) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUOeXVSUlNid05wUGc)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 09J (Olaizola II Urrutikoetxea-Xala Rezusta) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUOdGhZWmVHZVhSeVk)
10. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 10J (Bengoetxea VI Untoria-Irribarria Merino) (https://drive.google.com/file/d/0B04NJJiPHcUOenk3b3RqVl9qZ0k/view?usp=sharing)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 10J (Victor Beroiz-Artola Albisu) (https://drive.google.com/file/d/0B04NJJiPHcUORl9ic0FNTS1GMjQ/view?usp=sharing)
11. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 11J (Ezkurdia Barriola-Victor Albisu) (https://drive.google.com/file/d/0B04NJJiPHcUOLVlrUWprSXF5OTA/view?usp=sharing)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 11J (Olaizola II Urrutikoetxea-Bengoetxea VI Untoria) (https://drive.google.com/file/d/0B04NJJiPHcUOUE1YTy1fM0N0dFk/view?usp=sharing)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 11J (Victor Beroiz-Altuna III Merino II) (https://drive.google.com/file/d/0B04NJJiPHcUOaUpiYW1VaFBEenM/view?usp=sharing)
12. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 12J (Bengoetxea Untoria-Mtz de Irujo Rezusta) (https://drive.google.com/file/d/0B04NJJiPHcUOMldHQlFXYVlkVWs/view?usp=sharing)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 12J (Olaizola II Urrutikoetxea-Artola Albisu) (https://drive.google.com/file/d/0B04NJJiPHcUOVnY2UmV5aEZoa0U/view?usp=sharing)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 12J (Retegi Bi Merino II-Ezkurdia Barriola) (https://drive.google.com/file/d/0B04NJJiPHcUONVFKcFpDZWpmTHM/view?usp=sharing)
13. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 13J (Bengoetxea VI Untoria-Retegi Bi Merino II) (https://drive.google.com/file/d/0B9lxiwbdxW2Ic1ZWbEpFRFhCMWM/view?usp=sharing)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 13J (Mtz de Irujo Rezusta-Victor Beroiz) (https://drive.google.com/file/d/0B9lxiwbdxW2IazAwa2FlWkQxWkE/view?usp=sharing)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 13J (Olaizola II Urrutikoetxea-Ezkurdia Cecilio) (https://drive.google.com/file/d/0B9lxiwbdxW2IWWNjVXQxdmZwMlU/view?usp=sharing)
14. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 14J (Bengoetxea Untoria-Ezkurdia Barriola) (https://drive.google.com/file/d/0B9lxiwbdxW2IbnBiNlVNV1A1OTQ/view?usp=sharing)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 14J (Mtz de Irujo Rezusta-Artola Albisu) (https://drive.google.com/open?id=0B9lxiwbdxW2IWEszZVR3S19TaW8)
Esku Pilota 2016 Binakako Txapelketa 14J (Retegi Bi Merino II- Irribarria Merino) (https://drive.google.com/open?id=0B9lxiwbdxW2IQjI2NFNzWlQwS28)
Semifinaletako Ligaxka (3 Jardunaldi)Semifinalak 1. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Semifinalak 1J (Olaizola II Urrutikoetxea-Mtz de Irujo Rezusta) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUOQl81LTFEMktSYTQ)
Esku Pilota 2016 Binakako Semifinalak 1J (Victor Untoria-Artola Imaz) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUOSjJsQ1ZybjFaWTA)
Semifinalak 2. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Semifinalak 2J (Mtz de Irujo Rezusta-Artola Albisu) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUOaVp4QllNMVVtUG8)
Esku Pilota 2016 Binakako Semifinalak 2J (Olaizola II Urrutikoetxea-Bengoetxea VI Untoria) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUORm4td1lzTGpVR0E)
Semifinalak 3. JardunaldiaEsku Pilota 2016 Binakako Semifinalak 3J (Olaizola II Urrutikoetxea-Artola Albisu) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUOVUIzVDdoLU5SbjA)
Esku Pilota 2016 Binakako Semifinalak 3J (Bengoetxea VI Untoria-Mtz de Irujo Rezusta) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUONm1uRm9ZSjBOQWs)
2. Mailako FinalaEsku Pilota 2016 Binakako Txapelketako 2.Mailako Finala (Gorka Tolosa-Agirre Larunbe) (https://drive.google.com/open?id=0B04NJJiPHcUOOHZMUnlfNThpSUk)
FinalaEsku Pilota 2016 Binakako Finala (Olaizola II Urrutikoetxea-Mtz de Irujo Irribarria) [Euskal-Encodings] (https://drive.google.com/file/d/0B2sm5jExQDIzUkFRLW9kQ0NNUUk/view?usp=sharing)
Momentuz 20 partidu igota.
Norbaitek gaur baino lehenago jaitsi baditu, begira dezala 2015 duen, eta 2016 jarri. Konturatu gabe jarri nuen. Txapelketa aurten hasi arren, 2016koa da. Megan aldatu ditut denak eta nire ordenagailuko fitxategietan ere.
Begiratu baita ere, Jardunaldiaren izena 01J, 02J.... izan dadila eta ez 1J, 2J...
Gaur konturatu naiz 10 Jardunaldia datorrenean ez direla ondo ordenatuko bestela. Megan aldatu ditut izenak.
Bigarren eta Hirugarren jardunaldiko Irribarriaren partiduen laburpenak igo ditut. 2. Jardunaldia osoturik geratzen da, eta 8. Jardunaldiko bi partidu igo ditut. Beste bat falta zait egunean egoteko.
8. jardunaldiko Irujoren partidua igota. Falta direnen laburpenak lortzea baino ez zait falta. Ea zerbait egiterik dudan.
Semifinalak eta finala igota.
9-14. jardunaldikoak falta zaizkit txapelketa osatzeko. Ea apurka igotzen ditudan.
Txapelketa osoa igota. Telebistan eman zituzten partiduak behintzat. 48 Partidu eta 2 laburpen.