PERTSONAI NAGUSIAK
Son Goku............................................. Xebe Atencia
Bulma..................................................
Iratxo Dortoka/Muten maisua....................
Ulong...................................................
Yamcha................................................
Puar.....................................................
Krillin.................................................... Mikel MArtinez
Tenshin han........................................... Jose Felipe Aurtzmendi
Tenshin han(Aldaketa)............................. Kepa Kueto
Chaoz...................................................
SON GOKUREN SAGA
Mai....................................................... ???
Shuu..................................................... ???
Pilaf....................................................... Felix Arkarazo
Dortoka.................................................. ???
Untxia(9.atala)........................................ ???
Untxi soldadua 1(9.atala)........................... ???
Untxi soldadua 2(9.atala)........................... ???
Basoko tigre-gizona(3.atala)....................... Xabier Pombo
Shen-Ron dragoia
ARTE MARTZIALETAKO LEHEN TXAPELKETA SAGA
Jackye Chun..................................................... ???
Lunch.............................................................. ???
Bakterian.......................................................... ???
Giran................................................................ ???
Nam................................................................. ???
Lam-Fam........................................................... ???
Aurkezlea.......................................................... Joseba Etxebarria
ZINTA GORRIAREN ARMADA SAGA
Pilaf(Aldaketa)....................................................... Mikel Martinez
Silver koronela........................................................ ???
White koronela....................................................... ???
Suno(snow)............................................................ ???
A-chan(8.zenbakia).................................................. ???
Blue koronela........................................................... Felix Arkarazo
Buyon.................................................................... ???
Yellow koronela........................................................ ???
Black koronela......................................................... ???
Red Koronela........................................................... ???
Tao Pai-Pai.............................................................. ???
Karin iratxoa............................................................. ???
Upa........................................................................ ???
Uparen Aita.............................................................. ???
ARTE MARTZIALETAKO BIGARREN TXAPELKETA SAGA
Chapa erregea............................................................. ???
SATAN TXIKI SAGA
Satan Txiki.................................................................. Ma?u Elizondo
Piano.......................................................................... ???
Dambor........................................................................ Felix Arkarazo
Pilaf(Aldaketa)............................................................... Jose Felipe Aurtzmendi
Mai(Aldaketa)................................................................ ???
Shuu(Aldaketa).............................................................. ???
Yati(Yajirobe)................................................................. ???
BESTE PERTSONAI BATZUK